LIGHTING / Wall lamps / Wall lamp 8597022
*
nr 859 7022
WALL LAMP
1950s,
50-tal
Estimate:
300
Sold:
SEK 150
Auction date:
Monday November 11 2013
at 19:42:13
- Bid history
Time
Bidder
Bid
5/11 10:02:19
1
100 kr
11/11 19:04:45
2
Vinnande bud
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.
Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:53
-
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:51
*
WALL LAMP
Read more about 50/60-tal
nr 859 7022
WALL LAMP
1950s,
50-tal
Estimate: | 300 |
---|---|
Sold: | SEK 150 |
Auction date: |
Monday November 11 2013 |
- Bid history
Time | Bidder | Bid |
---|---|---|
5/11 10:02:19 | 1 | 100 kr |
11/11 19:04:45 | 2 | Vinnande bud |
- Thema-auction
Nov 11
50/60-tal
På detta tema har vi samlat vackra och spännande föremål från 1950-talet och 1960-talet.Read more about 50/60-tal
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: väggarmatur väggarmaturer väggbelysning vägglampa vägglampor
-
8026 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:53 -
8025 WALL BRACKET M..
'Regnaholm', IKEAs 1700-talsserie, 1990-tal. Gilt,..//
Auction ends
this Monday
20 maj at 20:51